Carp Food Köderserie

Artikel 1 bis 24 von 30 gesamt

Filter
 • Artikelnummer
 • Preis
 • Reihenfolge
 • Artikelname
 • Best Sellers
 • Umsatz
 • Am meisten angesehen
 • Now in Wishlists
 • Reviews Count
 • Top Rated
 • Neu
 • Biggest Saving
 • Price: low to high
 • Price: high to low
Price
 1. Carp Food Boilies 18mm / 10kg
  Ab 58,49 € Regular Price 64,99 € The lowest price from last 30 days: 64,99 €
 2. Carp Food Mix Pellet
  Ab 17,99 € Regular Price 19,99 € The lowest price from last 30 days: 19,99 €
 3. Carp Food PVA Booster 1000ml
  Ab 11,24 € Regular Price 12,49 € The lowest price from last 30 days: 12,49 €
 4. Carp Food Liquid Maiz 1000 ml
  Ab 9,17 € Regular Price 10,19 € The lowest price from last 30 days: 10,19 €
 5. Carp Food Soft Oil Pellet
  Ab 8,99 € Regular Price 9,99 € The lowest price from last 30 days: 9,99 €
 6. Carp Food Zig Booster 1000 ml
  Ab 8,99 € Regular Price 9,99 € The lowest price from last 30 days: 9,99 €
 7. Carp Food Boilies 18mm / 1kg
  Ab 8,54 € Regular Price 9,49 € The lowest price from last 30 days: 9,49 €
 8. Carp Food Boosted Hookers 18 mm
  Ab 8,54 € Regular Price 9,49 € The lowest price from last 30 days: 9,49 €
 9. Carp Food CSL 1000 ml
  Ab 8,09 € Regular Price 8,99 € The lowest price from last 30 days: 8,99 €
 10. Carp Food Perfection Pop-Up 16 mm
  Ab 7,64 € Regular Price 8,49 € The lowest price from last 30 days: 8,49 €
 11. Carp Food Attract Dip 100ml
  Ab 7,19 € Regular Price 7,99 € The lowest price from last 30 days: 7,99 €
 12. Carp Food Oil Hookers 18mm
  Ab 7,19 € Regular Price 7,99 € The lowest price from last 30 days: 7,99 €
 13. Carp Food Attract Booster PVA 300ml
  Ab 6,29 € Regular Price 6,99 € The lowest price from last 30 days: 6,99 €
 14. Carp Food Hook Pellet
  Ab 6,29 € Regular Price 6,99 € The lowest price from last 30 days: 6,99 €
 15. Carp Food Hook Pellet 12mm / 1kg
  Ab 6,29 € Regular Price 6,99 € The lowest price from last 30 days: 6,99 €
 16. Carp Food Mini Boosted Hookers 12 mm
  Ab 6,29 € Regular Price 6,99 € The lowest price from last 30 days: 6,99 €
 17. Carp Food Perfection Hookers 18 mm
  Ab 6,29 € Regular Price 6,99 € The lowest price from last 30 days: 6,99 €
 18. Carp Food Ultra Fish Pellet 1kg
  Ab 6,29 € Regular Price 6,99 € The lowest price from last 30 days: 6,99 €
 19. Carp Food Perfection Mini Pop-Up 12mm
  Ab 5,84 € Regular Price 6,49 € The lowest price from last 30 days: 6,49 €
 20. Carp Food Mini Oil Hookers 12mm
  Ab 5,21 € Regular Price 5,79 € The lowest price from last 30 days: 5,79 €
 21. Carp Food Perfection Mini Hookers 12mm
  Ab 4,13 € Regular Price 4,59 € The lowest price from last 30 days: 4,59 €
 22. Carp Food Natural Pellet 1kg
  Ab 4,04 € Regular Price 4,49 € The lowest price from last 30 days: 4,49 €
24
 • 12
 • 24
 • 36
 • 100
 • 200
pro Seite

Carp Food Köderserie

20 lat karpiowania z produktami serii Carp Food

Obranie odpowiedniej wędkarskiej taktyki i dobranie się do karpi nie jest prostą sprawą. Wymagające, przełowione łowiska i wybredne ryby nie ułatwiają początkującym karpiarzom możliwości szybkiego wdrożenia w tę wymagającą technikę łowienia.

Jeśli należysz do grupy karpiarzy, którzy stale poszukują odpowiednich rozwiązań i nie zamierzasz siedzieć w miejscu - dobrze trafiłeś. Chcemy zwrócić Twoją uwagę na kilka czynników, które z pozoru mogą wydawać się nieznaczące, a są kluczowym wyznacznikiem satysfakcjonującego karpiowania.

Pragniemy również podpowiedzieć Ci, czym powinieneś się kierować podczas układania “jadłospisu” na swoje karpiowe zasiadki. 

Czy warto kombinować na łowisku?

Na pewno warto! Ale pamiętaj, że sprawdzone produkty to również dobre produkty, testowane przez wielu karpiarzy od lat na wielu łowiskach. Naszą serię Carp Food możesz zobaczyć w torbach wielu wędkarzy, co może oznaczać tylko jedno - że ryby znają te produkty i się ich nie boją. Przynęty Carp Food są w sprzedaży od 20 lat i nadal działają, mając na swoim koncie tysiące karpi w tym giganta Przemysława Mrozowskiego z 2020 roku o wadze 34,6 kg (rekord jeziora Miłoszewskiego), o którym więcej możesz przeczytać tutaj.

Jak skutecznie łowić karpie?

Dobra przynęta/zanęta karpiowa to podstawa - to twierdzenie jest jak najbardziej trafne. Jednak nawet najlepszy produkt nie zagwarantuje nam sukcesu, jeśli nie weźmiemy pod uwagę innych wytycznych.

Zacznij od dobrej miejscówki!

Jednym z najważniejszych punktów udanych zasiadek jest odpowiednie wytypowanie miejsca do łowienia. Jeśli ktoś łowi karpie wystarczająco długo to wie, że tak po prostu jest. Rozejrzyj się po zbiorniku, spróbuj określić, gdzie mogłyby przebywać płochliwe karpie. Podpowiemy Ci, że miejsca spokojne, przy trzcinach lub w pobliżu zwalonych drzewach będą całkiem niezłym pomysłem. Nie zawsze jednak mamy komfort wyboru miejsca, ale zawsze możemy wybrać przynęty, a to w dobie wszechobecnej konkurencji może być czynnikiem przechylającym wagę zwycięstwa na Twoją stronę.

Zaprezentuj swoją przynętę.

Niemałe znaczenie mają także warunki panujące na łowisku oraz prezentacja przynęty (możesz zapoznać się z naszym działem materiałów przyponowych, gdzie znajdziesz filmy instruktażowe, które nauczą Cię jak dobrze zaprezentować przynętę). Rodzaj przynęty, jej kolor oraz sposób prezentacji należy dopasowywać do wybranego przez nas łowiska, dlatego musisz je nieco poznać. Zwróć uwagę na mętność wody, rodzaj dna oraz głębokość w miejscu, w którym zamierzasz łowić.

Określ swoją taktyką.

Natłok informacji w sieci oraz reklam niejednokrotnie wpływa na dezinformacje karpiarzy, zwłaszcza początkujących, którzy żyją w iluzji, iż to przynęta odgrywa zasadnicza rolę w łowieniu karpi. Życie później weryfikuje te teorie i niejednokrotnie okazuje się, że zwykłe ziarno kukurydzy lub jakaś stara kulka staje się mega killerem, przyciągającym ogromne okazy. Dlatego kolejny ważnym punktem, wpływającym na sukces Twojej zasiadki jest taktyka - czyli próba dostosowanie się do stołówki niejednokrotnie wybrednych karpi. Od razu musimy Cię ostrzec - będziesz musiał robić to metodą prób i błędów, jednak pamiętaj, że cierpliwość popłaca.

Dobrą jakością możesz wygrać wszystko!

Jak widzisz, droga do sukcesu na łowisku jest długa, dość kręta i zależna od wielu czynników, na które nie zawsze masz wpływ. Skupmy się zatem teraz na rzeczach, o których możesz decydować, czyli wybór wałówki dla karpi. Tak, wiemy - pisaliśmy już, że wybór koloru i smaku zależy od gustu populacji ryb żyjących w danym zbiorniku, ale pamiętaj - to Ty wybierasz jakość podawanego towaru, a to może okazać się kluczowe. Ogólnie rzecz ujmując, jeśli wędkarze wokół Ciebie mają dobre jakościowo przynęty, Ty musisz być uzbrojony w równie dobry lub lepszy towar, by móc się po prostu przebić. Ta zasada jest tak samo ważna, jak pozostałe, zwłaszcza na łowiskach, gdzie występowanie karpi rozkłada się równomiernie oraz na wodach o podwyższonej presji wędkarskiej, których w obecnych czasach nie brakuje.

Przynęty z serii Carp Food mogą w tym miejscu posłużyć jako przykład. Znane i cenione przez karpiarzy, wielokrotnie przyczyniły się do sukcesów na łowisku. Sprawdzają się na większości zbiorników czy to komercyjnych czy dzikich, a ich jakość jest po prostu rewelacyjna. 

Dlaczego Carp Food?

Carp Food to seria produkowana bez ustanku prawie od początku istnienia Tandem Baits, wcześniej znana jako Impact. Przez ten czas przeszła pewne modyfikacje i zmiany, ale nadal jej trzon stanowią te same skuteczne przynęty o legendarnych już zapachach, takich jak Doskonała Truskawka, Homar&Rak, Wanilia Śmietanka, Japońska Kałamarnica, Monster Krab, Kremowy Banan, Ryba Skorupiak, a także hitach ostatnich lat - Dojrzała Morwa czy Sardynka Pacyficzna Anansowy Sok.

Gama produktów Carp Food jest bardzo szeroka i obejmuje wiele popularnych wśród karpiarzy pozycji:

 • Kulki zanętowe
 • Pellety - Mix Pellet, Oil Pellet, Hook Pellet, Ultra Pellet czarny, Carp XL Pellet, Soft PVA Pellet
 • Przynęty haczykowe - przynęty pływające i tonące
 • Boostery, dipy, atraktory - CSL, Zig Booster, Liquid Maiz, Attract Booster, Attract Activator, Attract Dip
 • Mieszanki bazowe
 • Dodatki do przynęt, produkty do tworzenia własnych przynęt i zanęt w domowym zaciszu
 • Ziarna

Ta szeroka paleta jest odzwierciedleniem skuteczności serii Carp Food oraz naszego długoletniego i stale poszerzającego się doświadczenia. 

Flagowym produktem serii są sprawdzone kulki Carp Food Boilies, oparte na wysokoproteinowej, tłustej i bogatej w składniki odżywcze mieszance, pełnej oleistych ziaren i kruszonych nasion, ekstraktów oraz rybnych smaków. Zawierają wysokiej jakości mączkę i olej rybny oraz hydrolizowaną wątrobę.

Granulaty Ultra Fish Pellet i Hook Pellet, PVA Pellet to bomby pełne oleju rybnego i mączki rybnej, a Oil Pellet to rybne ekstremum. To pellet dosłownie pływający w oleju, który kusi ryby swą intensywnością. W tej gamie występuje także mieszanka pelletów Carp XL Pellet, czyli niedrogi, mocno skompresowany pellet, idealny na dywanowe nęcenie.

Choć w torbach karpiarzy z całej Polski nasze przynęty z serii Carp Food goszczą od lat, to warto wyeksponować w tym miejscu nasze Pop-Up’y. Ich wysoka jakość sprawia, że można je kroić, przecinać czy kruszyć, a i tak będą pływać i pachnieć przez długi czas, nadal bardzo dobrze zachęcając karpie do ataków Twoich zestawów.

Boosterów, atraktorów i dipów z serii Carp Food chyba już nie trzeba nikomu przedstawiać. Te wysoko jakościowe produkty słyną przede wszystkim z doskonałej pracy w wodzie i celnego sprowadzania ryb w łowisko oraz utrzymania ich w miejscu nęcenia. Projektując te produkty, zawarliśmy w ich składzie lata naszych doświadczeń i wiedzę zdobywaną nie tylko w pracowniach, ale przede wszystkim na brzegach łowisk. Biodegradowalna, żelowa baza, która cechuje nasze atraktory, ma zadanie utrzymać się długi czas na przynęcie i dotrzeć wraz z nią do dna. Dopiero tam rozpoczyna swoją pracę, tworząc smakowo - zapachową chmurę, wabiącą ryby i pobudzającą je do żerowania. Boostery i dipy z serii Carp Food podczas opadu rozpuszczają się tylko nieznacznie, co odróżnia je od atraktorów na bazach glikolowych i syropach glukozowych, które to po wpadnięciu do wody rozpuszczają się całkowicie, tworząc jedynie słup wody, odciągający ryby od nęconego miejsca. W zależności od zastosowania, boostery, atraktory i dipy z serii Carp Food tworzone są z gęstych lub bardzo gęstych roztworów, zawierających sproszkowane ekstrakty i mączki. Głównym składnikiem baz jest najwyższa frakcja mączki rybnej CPSG. Jest to jedna z najlepszych rodzajów mączek, w której rozpuszczalne proteiny rybne zawierają 70% najlepszego białka, pełnego wolnych aminokwasów. CPSG bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie, uwalniając w niej spore ilości wolnych aminokwasów, które pomagają karpiom wykrywać pokarm, wpływając jednocześnie na pożądane działanie produktu. Tak intesywnie wabiącą bazę wzbogacamy, w zależności od smaku, w różne aromaty i ekstrakty. Całość to perfekcja i skuteczność, co zostało potwierdzone przez wielu wędkarzy w praktycznym zastosowaniu.

Serię Carp Food w ostatnim czasie poszerzyliśmy o produkty, takie jak: CSL, Zig Booster i Liquid Maiz, których bazą produkcyjną jest sfermentowana kukurydza. Jak się okazuje, sfermentowane produkty z wręcz magiczną siłą wabią karpie, mocno na nie oddziaływując. Choć trudno ustalić przyczynę tego zachowania, dla nas jest to wystarczająca informacja, aby wcielić produkty na bazie sfermentowanej kukurydzy do naszej oferty. I tak powstały:

 • CSL to mega skuteczny, napakowany białkiem odżywczy atraktor, dobrze już znany szerszej publice karpiarzy.
 • Zig Booster to unikatowy produkt, przeznaczony do nęcenia podczas łowienia na ziga. Tworzy wielką mleczną, niezwykle aromatycznie pachnącą chmurę z masą drobnych cząstek.
 • Liquid Maiz to płynna kukurydza, pół pasta wykonana ze sfermentowanej gęstej kukurydzy. W przeciwieństwie do Zig Boostera, oblepia wszystko i jak w przypadku innych naszych atraktorów, opada na samo dno.

Jak widzisz uzbrojenie się w produkty serii Carp Food przynosi same wymierne korzyści:

 • Po pierwsze, otrzymujesz produkty sprawdzone i skuteczne
 • Po drugie, możesz być pewien, że są one najwyższej jakości
 • Po trzecie, możesz oprzeć całą taktykę na produktach tej samej serii
 • Po czwarte, możesz przebierać w szerokiej gamie smakowo - zapachowej
 • Po piąte - zaopatrz się we wszystko co potrzebujesz i leć już wyrywać te karpie:)

Carp Food Köderserie - 20 Jahre Karpfenangeln mit Carp Food Produkten.

Die richtige Angelstrategie zu wählen und sich den Karpfen anzupassen, ist keine einfache Angelegenheit. Anspruchsvolle, überfischte Gewässer und wählerische Fische erleichtern es Anfängern nicht, sich schnell in diese anspruchsvolle Angeltechnik einzuarbeiten.

Wenn du zu den Karpfenanglern gehörst, die ständig nach passenden Lösungen suchen und nicht stillstehen möchten - dann bist du hier genau richtig. Wir möchten deine Aufmerksamkeit auf einige scheinbar unwichtige Faktoren lenken, die jedoch entscheidend für erfolgreiches Karpfenangeln sein können.

Wir möchten dir auch Tipps geben, worauf du bei der Zusammenstellung deiner "Speisekarte" für deine Karpfensitzungen achten solltest.

Lohnt es sich, am Gewässer zu experimentieren?
Auf jeden Fall! Aber bedenke, dass bewährte Produkte auch gute Produkte sind, die von vielen Karpfenanglern seit Jahren an vielen Gewässern getestet wurden. Unsere Carp Food-Serie kannst du in den Taschen vieler Angler sehen, was nur eines bedeuten kann - dass die Fische diese Produkte kennen und keine Angst vor ihnen haben. Carp Food-Köder sind seit 20 Jahren im Handel und funktionieren immer noch, und sie haben Tausende von Karpfen gefangen, darunter den Giganten von Przemysław Mrozowski aus dem Jahr 2020 mit einem Gewicht von 34,6 kg (Rekord des Sees Miłoszewskie).

Wie fängt man Karpfen effektiv?
Ein guter Köder oder Futter ist die Grundlage - dieses Sprichwort ist durchaus zutreffend. Aber selbst das beste Produkt garantiert keinen Erfolg, wenn andere Faktoren nicht berücksichtigt werden.

Beginne mit einem guten Angelplatz!
Einer der wichtigsten Punkte für erfolgreiche Sessions ist die richtige Wahl des Angelplatzes. Wenn jemand lange genug Karpfen fischt, weiß er, dass es so ist. Schau dich um das Gewässer um, versuche einzuschätzen, wo scheue Karpfen sich aufhalten könnten. Wir verraten dir, dass ruhige Orte, in der Nähe von Schilf oder umgestürzten Bäumen, recht gute Ideen sein könnten. Aber nicht immer haben wir die Wahl des Platzes, aber wir können immer noch die Köder auswählen, und das kann in Zeiten allgegenwärtiger Konkurrenz ein entscheidender Faktor sein, der das Blatt zu deinen Gunsten wenden kann.

Präsentiere deinen Köder attraktiv.
Die Bedingungen am Gewässer und die Präsentation des Köders spielen auch eine Rolle (du kannst unsere Auswahl an Vorfächermaterialien durchsehen, dort findest du Anleitungsvideos, die dir zeigen, wie du deinen Köder gut präsentieren kannst). Du musst den Ködertyp, seine Farbe und die Art seiner Präsentation auf das von dir gewählte Gewässer abstimmen, also musst du es ein wenig kennenlernen. Achte auf die Trübung des Wassers, den Bodentyp und die Tiefe an der Stelle, an der du fischen möchtest.

Bestimme deine Taktik.
Der Informationsüberfluss im Internet und die Werbung führen oft zu Desinformation von Anglern, besonders von Anfängern, die in dem Glauben leben, dass der Köder beim Karpfenangeln eine entscheidende Rolle spielt. Das Leben wird diese Theorien später überprüfen, und oft stellt sich heraus, dass ein einfaches Maiskorn oder ein alter Boilie zum Mega-Killer wird, der riesige Exemplare anlockt. Daher ist ein weiterer wichtiger Punkt, der den Erfolg deiner Session beeinflusst, die Taktik - also die Anpassung an die oft wählerischen Karpfen. Wir müssen dich gleich warnen - du wirst das durch Trial-and-Error tun müssen, aber denke daran, dass Geduld sich auszahlt.

Qualität kann alles gewinnen!
Wie du siehst, ist der Weg zum Erfolg am Wasser lang, ziemlich kurvig und von vielen Faktoren abhängig, auf die du nicht immer Einfluss hast. Konzentrieren wir uns daher jetzt auf die Dinge, die du kontrollieren kannst, nämlich die Wahl der Köder für Karpfen. Ja, wir wissen schon, wir haben bereits geschrieben, dass die Auswahl der Farbe und des Geschmacks vom Geschmack der Fischpopulation in einem bestimmten Gewässer abhängt, aber denke daran - du wählst die Qualität des Produkts aus, und das kann entscheidend sein.

Im Allgemeinen gilt: Wenn Angler um dich herum qualitativ hochwertige Köder haben, musst du mit ebenso gutem oder besserem Material ausgestattet sein, um dich einfach durchzusetzen. Diese Regel ist genauso wichtig wie die anderen, besonders an Gewässern, an denen das Vorkommen von Karpfen gleichmäßig verteilt ist, und an Gewässern mit erhöhtem Angeldruck, von denen es in der heutigen Zeit nicht wenige gibt.

Die Köder aus der Carp Food-Serie können hier als Beispiel dienen. Bekannt und geschätzt von Karpfenanglern, haben sie immer wieder zu Erfolgen am Wasser geführt. Sie funktionieren auf den meisten Gewässern, sei es kommerziell oder wild, und ihre Qualität ist einfach herausragend.

Warum Carp Food?
Carp Food ist eine Serie, die seit fast Beginn der Existenz von Tandem Baits produziert wird, früher bekannt als Impact. Im Laufe der Zeit hat sie einige Modifikationen und Änderungen durchlaufen, aber ihr Kern besteht immer noch aus denselben effektiven Ködern mit legendären Aromen wie Perfekte Erdbeere, Krebse & Garnelen, Vanille-Sahne, Japanischer Kalmar, Monsterkrabbe, Cremige Banane, Fisch-Krebstiere sowie Hits der letzten Jahre wie Reife Maulbeere oder Pazifische Sardine Ananas-Saft.

Das Sortiment von Carp Food ist sehr breit und umfasst viele unter Karpfenanglern beliebte Positionen:
1. Boilies
2. Pellets - Mix Pellet, Oil Pellet, Hook Pellet, Ultra Pellet schwarz, Carp XL Pellet, Soft PVA Pellet
3. Hakenköder - schwimmende und sinkende Köder
4. Booster, Dips, Attraktoren - CSL, Zig Booster, Liquid Maiz, Attract Booster, Attract Activator, Attract Dip
5. Basis-Mischungen
6. Köderzusätze, Produkte zur Herstellung eigener Köder und Lockmittel zu Hause
7. Körner

Diese breite Palette spiegelt die Wirksamkeit der Carp Food-Serie und unsere langjährige und ständig wachsende Erfahrung wider.

Das Flaggschiffprodukt der Serie sind die bewährten Carp Food Boilies. Sie basieren auf einer hochproteinhaltigen, fetthaltigen und nährstoffreichen Mischung mit öligen Körnern und gemahlenen Samen, Extrakten und Fischaromen. Sie enthalten hochwertiges Fischmehl und Fischöl sowie hydrolisierte Leber.

Die Granulate Ultra Fish Pellet und Hook Pellet sowie das PVA Pellet sind Bomben voller Fischöl und Fischmehl, und das Oil Pellet ist ein Fisch-Extreme. Es ist ein Pellet, das buchstäblich in Öl schwimmt und die Fische mit seiner Intensität verführt. In dieser Serie gibt es auch das Carp XL Pellet, ein preiswertes, stark komprimiertes Pellet.

Obwohl unsere Carp Food-Köder in den Taschen der Karpfenangler aus ganz Polen seit Jahren beliebt sind, möchten wir an dieser Stelle unsere Pop-Ups hervorheben. Ihre hohe Qualität ermöglicht es, sie zu zerschneiden, zuschneiden oder zu zerkleinern, und sie werden immer noch lange schwimmen und duften und die Karpfen dazu bringen, deine Montagen anzugreifen.

Booster, Attraktoren und Dips aus der Carp Food-Serie müssen wahrscheinlich niemandem vorgestellt werden. Diese hochwertigen Produkte sind vor allem für ihre hervorragende Leistung im Wasser und ihre gezielte Anziehung der Fische in das Angelgebiet bekannt. Bei der Entwicklung dieser Produkte haben wir jahrelange Erfahrung und Wissen einfließen lassen, die wir nicht nur im Labor, sondern vor allem auch an den Ufern der Gewässer gesammelt haben. Die biologisch abbaubare, gelartige Basis, die unsere Attraktoren auszeichnet, soll lange auf dem Köder haften bleiben und mit ihm zum Grund gelangen. Erst dort beginnt es zu wirken, eine geschmacks- und duftreiche Wolke zu bilden, die die Fische anlockt und sie zum Fressen anregt. Die Booster und Dips der Carp Food-Serie lösen sich während des Absinkens nur leicht auf, was sie von Attraktoren auf Glykol- und Glukosesirupbasis unterscheidet, die sich beim Eintauchen ins Wasser vollständig auflösen und nur eine Wassersäule bilden, die die Fische vom gefütterten Bereich ablenkt. Je nach Verwendungszweck werden die Booster und Dips der Carp Food-Serie aus dichten oder sehr dichten Lösungen hergestellt, die pulverisierte Extrakte und Mehle enthalten. Der Hauptbestandteil der Basis ist die höchste Fraktion von CPSG-Fischmehl. Es ist eine der besten Arten von Mehl, in dem lösliche Fischproteine 70% des besten Proteins mit freien Aminosäuren enthalten. CPSG löst sich sehr gut im Wasser auf und gibt darin eine beträchtliche Menge freier Aminosäuren frei, die den Karpfen dabei helfen, Nahrung zu erkennen und gleichzeitig die gewünschte Wirkung des Produkts beeinflussen. Diese intensiv anziehende Basis wird je nach Geschmack mit verschiedenen Aromen und Extrakten angereichert. Das Ergebnis ist Perfektion und Effektivität, wie von vielen Anglern in der praktischen Anwendung bestätigt wurde.

Die Carp Food-Serie haben wir in letzter Zeit um Produkte wie CSL, Zig Booster und Liquid Maiz erweitert, deren Herstellung auf fermentiertem Mais basiert. Es stellt sich heraus, dass fermentierte Produkte mit magischer Kraft Karpfen anlocken und stark auf sie einwirken. Obwohl es schwer ist, die Ursache dieses Verhaltens festzustellen, ist es für uns ausreichend, um Produkte auf Basis von fermentiertem Mais in unser Sortiment aufzunehmen.

So sind entstanden:

 • CSL - ein mega effektiver, proteinreicher Nährstoff-Booster, der bereits einem breiteren Publikum von Karpfenanglern bekannt ist.
 • Zig Booster - ein einzigartiges Produkt, das zum Baiting beim Angeln auf Zig eingesetzt wird. Es erzeugt eine große milchige, unglaublich aromatisch riechende Wolke mit einer Menge kleiner Partikel.
 • Liquid Maiz - flüssiger Mais, eine Halb-Paste aus fermentiertem dichtem Mais. Im Gegensatz zu Zig Booster umhüllt es alles und fällt, wie auch bei unseren anderen Attraktoren, direkt auf den Grund.

Wie du sehen kannst, bringt die Bewaffnung mit Produkten der Carp Food-Serie nur Vorteile:
1. Du erhältst bewährte und effektive Produkte.
2. Du kannst sicher sein, dass sie höchste Qualität haben.
3. Du kannst deine gesamte Taktik auf Produkten derselben Serie aufbauen.
4. Du kannst aus einem breiten Angebot an Geschmacksrichtungen und Aromen wählen.
5. Hol dir alles, was du brauchst, und los geht's, um die besten Karpfen zu fangen!

© 2020 Tandem Baits